Carpe Diem - logo
Úvod Postele Kornö
Posteľ Kornö

Kornö

Model Kornö je naša osvedčená kontinentálna posteľ so samostatným pružinovým systémom a matracom. Veľká hĺbka pružín zabezpečuje úžasný pocit beztiaže. Posteľ je pod pružinovým systémom matraca vybavená aj nami patentovaným prvkom plávajúcej spodnej časti, tvoriacim základný pilier vynikajúceho komfortu spania.

Vaša posteľ by mala byť v lete rovnako pohodlná ako v zime, preto má model Kornö obrátiteľný poťah matraca: zimná strana pozostáva z certifikovanej novozélandskej vlny a letná hebká strana zo všitej bavlny. Vďaka tomu spíte v zime v teple a pohodlí, v lete v príjemnom a osviežujúcom chlade. Model Kornö neponúka iba pohodlie, ale ako nábytok skrášľuje prostredie vašej spálne. Inými slovami – voľba postele Kornö bude predstavovať fantasticky pohodlný a elegantný základ vašej spálne.

Technické údaje

Štandardný matrac:
„Exclusive“ je komfortný prispôsobivý matrac s mäkkým vonkajším povrchom, s letnou stranou so všitou bavlnou a zimnou stranou so všitou vlnou, pričom jadro matraca tvorí latex Talalay. Matrac vám ponúka praktický a pohodlný komfort počas celého roka.
Výška 9 cm.

Ako alternatívu ponúkame verziu matraca „Basic“ s jadrom z latexu Talalay so snímateľným poťahom z elastickej tkaniny, ktorý možno prať pri teplote 60 °C.
Výška 5 cm.

Látky

Naše postele ponúkame v piatich rozličných štandardných farbách: béžovej, bledosivej, tmavošedej, tmavohnedej a čiernej.

Postele sú zobrazené na obrázkoch a vystavené v našich obchodoch aj s originálnym poťahom, ak by ste si však chceli zvoliť inú farbu poťahu, nie sú s tým spojené nijaké ďalšie finančné náklady. Zvoľte si takú farbu látky, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Látky

Priečny rez matraca

  1. Komfortný matrac „Exclusive“ z certifikovanej novozélandskej vlny, latexu Talalay a bavlny.
  2. Prírodný latex
  3. Priečne prebiehajúci systém pružinových vreciek (15 cm)
  4. Segment plávajúcej spodnej časti
  5. LFK – pružiaci rošt (13 cm)
  6. Drevený rám zo švédskej borovice z ekologických porastov

Výška vrátane komfortného poťahu: 50 cm
Odporúčaná výška nôh: 13 cm

Kornö - ilustrácia

Veľkosti

Šírka (cm)Dĺžka (cm)
80200/210
90200/210
105200/210
120200/210
140200/210
160200/210
180200/210
210200/210
Posteľ Kornö Posteľ Kornö Pečať ochrany životného prostredia