Carpe Diem - logo
Úvod Postele Koster
Posteľ Koster

Koster

Koster je naším štandardným modelom so všetkými vlastnosťami, ktorými sa vyznačuje posteľ od Carpe Diem: vynikajúci pružiaci rošt, jemné remeselné spracovanie a náš patentovaný segment plávajúcej spodnej časti. Posteľ Koster je ručne vyrobená z najkvalitnejších materiálov a je potiahnutá modernou, elegantnou bledosivou látkou od dizajnéra Pella Vävara. Voľbou vhodných nôh sa posteľ bez problémov začlení do každého zariadenia spálne. S posteľou Koster si vyberiete peknú, pohodlnú a cenovo výhodnú posteľ, v ktorej sa mnoho rokov budete každé ráno prebúdzať odpočinutý.

Technické údaje

Štandardný matrac:
Matrac „Basic“ je komfortný prispôsobivý matrac s jadrom z latexu Talalay so snímateľným poťahom z elastickej tkaniny, ktorý možno prať pri teplote 60 °C.
Výška 5 cm.

Ako alternatívu ponúkame verziu matracu „Exclusive“, komfortný prispôsobivý matrac s mäkkým vonkajším povrchom, s letnou stranou so všitou bavlnou a zimnou stranou so všitou vlnou, pričom jadro matraca tvorí latex Talalay. Matrac vám ponúka praktický a pohodlný komfort počas celého roka.
Výška 9 cm.

Látky

Naše postele ponúkame v piatich rozličných štandardných farbách: béžovej, bledosivej, tmavošedej, tmavohnedej a čiernej.

Postele sú zobrazené na obrázkoch a vystavené v našich obchodoch aj s originálnym poťahom, ak by ste si však chceli zvoliť inú farbu poťahu, nie sú s tým spojené nijaké ďalšie finančné náklady. Zvoľte si takú farbu látky, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Látky

Priečny rez matraca

  1. Komfortný matrac „Exclusive“ z certifikovanej novozélandskej vlny, latexu Talalay a bavlny.
  2. Prírodný latex
  3. Priečne prebiehajúci systém pružinových vreciek (13 cm)
  4. Segment plávajúcej spodnej časti
  5. LFK – pružiaci rošt (9 cm)
  6. Drevený rám zo švédskej borovice z ekologických porastov

Výška vrátane komfortného poťahu: 36 cm
Odporúčaná výška nôh: 23 cm

Koster - ilustrácia

Veľkosti

Šírka (cm)Dĺžka (cm)
80200/210
90200/210
105200/210
120200/210
140200/210
160200/210
180200/210
Posteľ Koster Posteľ Koster Pečať ochrany životného prostredia