Carpe Diem - logo
Úvod Postele Malö
Posteľ Malö

Malö

Matrac sa prispôsobí vášmu telu bez ohľadu na to, ako si na posteľ Malö ľahnete. Model Malö je vybavený flexibilným systémom pružinových vreciek a segmentom plávajúcej spodnej časti, ktoré sa v každej polohe prispôsobia obrysom vášho tela. Hĺbka zníženia pružinového systému je nezvyčajne veľká, čo vo vás vyvolá podobný pocit beztiaže ako v kontinentálnej posteli. K dovŕšeniu dokonalosti ponúka poťah „Exclusive“ so všitou bavlnou na letnej strane a so všitou vlnou na zimnej strane neprekonateľné pohodlie ležania. Posteľ Malö vám umožní nielen dnes, ale aj v budúcnosti výdatný spánok.

Technické údaje

Štandardný matrac:
V tejto nastaviteľnej posteli ležíte na pohodlnom prispôsobivom matraci „Exclusive“ s mäkkým vonkajším povrchom, s letnou stranou so všitou bavlnou a zimnou stranou so všitou vlnou, pričom jadro matraca tvorí latex Talalay. Matrac vám ponúka praktický a pohodlný komfort počas celého roka.
Výška 9 cm.

Ako alternatívu ponúkame verziu matraca „Basic“ s jadrom z latexu Talalay so snímateľným poťahom z elastickej tkaniny, ktorý možno prať pri teplote 60 °C.
Výška 5 cm.

Látky

Naše postele ponúkame v piatich rozličných štandardných farbách: béžovej, bledosivej, tmavošedej, tmavohnedej a čiernej.

Postele sú zobrazené na obrázkoch a vystavené v našich obchodoch aj s originálnym poťahom, ak by ste si však chceli zvoliť inú farbu poťahu, nie sú s tým spojené nijaké ďalšie finančné náklady. Zvoľte si takú farbu látky, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Látky

Priečny rez matraca

  1. Komfortný matrac „Exclusive“ z certifikovanej novozélandskej vlny, latexu Talalay a bavlny.
  2. Prírodný latex
  3. Priečne prebiehajúci systém pružinových vreciek (15 cm)
  4. Segment plávajúcej spodnej časti
  5. LFK – pružiaci rošt (12 cm)
  6. Drevený rám zo švédskej borovice z ekologických porastov

Výška vrátane komfortného poťahu: 45 cm
Odporúčaná výška nôh: 17 cm

Malö - ilustrácia

Veľkosti

Šírka (cm)Dĺžka (cm)
80200/210
90200/210
105200/210
120200/210
140200/210
160200/210
180200/210
Posteľ Malö Posteľ Malö Pečať ochrany životného prostredia