Carpe Diem - logo
Úvod Postele Marstrand
Posteľ Marstrand

Marstrand

Nastaviteľný model Marstrand je pohodlná a zároveň aj inteligentná posteľ. Okrem iného tvorí jej súčasť aj krížová podpera, ktorá pri sedení v posteli odľahčuje váš chrbát. Bezdrôtovým diaľkovým ovládaním môžete jednoducho ovládať všetky funkcie vašej postele. Marstrand sa dodáva s moderným poťahom od dizajnéra Pella Vävara a stojí na elegantných kovových nohách. Rozmaznáva vaše oči a aj telo. S posteľou Marstrand bude pre vás ľahké užívať si život.

Technické údaje

Štandardný matrac:
V tejto nastaviteľnej posteli ležíte na pohodlnom prispôsobivom matraci „Exclusive“ s mäkkým vonkajším povrchom, s letnou stranou so všitou bavlnou a zimnou stranou so všitou vlnou, pričom jadro matraca tvorí latex Talalay. Matrac vám ponúka praktický a pohodlný komfort počas celého roka.
Výška 9 cm.

Ako alternatívu ponúkame verziu matraca „Basic“ s jadrom z latexu Talalay so snímateľným poťahom z elastickej tkaniny, ktorý možno prať pri teplote 60 °C.
Výška 5 cm.

Látky

Naše postele ponúkame v piatich rozličných štandardných farbách: béžovej, bledosivej, tmavošedej, tmavohnedej a čiernej.

Postele sú zobrazené na obrázkoch a vystavené v našich obchodoch aj s originálnym poťahom, ak by ste si však chceli zvoliť inú farbu poťahu, nie sú s tým spojené nijaké ďalšie finančné náklady. Zvoľte si takú farbu látky, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Látky

Priečny rez matraca

  1. Komfortný matrac „Exclusive“ z certfikovanej novozélandskej vlny, latexu Talalay abavlny.
  2. Prírodný latex
  3. Priečne prebiehajúci systém pružinových vreciek (13 cm)
  4. Segment plávajúcej spodnej časti
  5. Pozdĺžne priebiehajúci systém pružinových vreciek 9 cm
  6. Bezpečnostný systém pohyblivosti
  7. Drevený rám zo švédskej borovice z ekologických porastov

Výška vrátane komfortného poťahu: 53 cm
Odporúčaná výška nôh: 17 cm

Marstrand - ilustrácia

Veľkosti

Šírka (cm)Dĺžka (cm)
90210
105210
120210
Posteľ Marstrand Posteľ Marstrand Pečať ochrany životného prostredia