Carpe Diem - logo
Úvod Postele Saltö
Posteľ Saltö

Saltö

Mimoriadne pohodlná posteľ Saltö vám ponúka všetku našu osvedčenú techniku, vďaka ktorej sú naše postele také pohodlné, s dvojitým systémom pružinových vreciek na čo možno najlepšie podopretie a odľahčenie vášho tela. Saltö je nastaviteľná posteľ. Môžete ju nastaviť vždy presne tak, ako si to práve želáte. Polohy môžete meniť ako často len chcete, pretože Saltö sa vždy nanovo prispôsobí vašim pohybom. So Saltö sme vyvinuli nastaviteľnú posteľ s vysokým stupňom pohodlia, ktorá aj pokiaľ ide o bezpečnosť zaujme špičkové miesto na trhu. Saltö ponúka celej rodine bezstarostný oddych a osvieženie.

V štandardnom vyhotovení sa posteľ dodáva s ovládaním cez kábel, môžeme vám ju však dodať aj s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním.

Technické údaje

Štandardný matrac:
Matrac „Basic“ je komfortný prispôsobivý matrac s jadrom z latexu Talalay so snímateľným poťahom z elastickej tkaniny, ktorý možno prať pri teplote 60 °C.
Výška 5 cm.

Ako alternatívu ponúkame verziu matraca „Exclusive“: komfortný prispôsobivý matrac s mäkkým vonkajším povrchom, s letnou stranou so všitou bavlnou a zimnou stranou so všitou vlnou, pričom jadro matraca tvorí latex Talalay. Matrac vám ponúka praktický a pohodlný komfort počas celého roka.
Výška 9 cm.

Látky

Naše postele ponúkame v piatich rozličných štandardných farbách: béžovej, bledosivej, tmavošedej, tmavohnedej a čiernej.

Postele sú zobrazené na obrázkoch a vystavené v našich obchodoch aj s originálnym poťahom, ak by ste si však chceli zvoliť inú farbu poťahu, nie sú s tým spojené nijaké ďalšie finančné náklady. Zvoľte si takú farbu látky, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Látky

Priečny rez matraca

  1. Matrac „Basic“ so snímateľným poťahom z elastickej tkaniny, ktorý možno prať.
  2. Prírodný latex
  3. Priečne prebiehajúci systém pružinových vreciek (13 cm)
  4. Segment plávajúcej spodnej časti
  5. Pozdĺžne prebiehajúci systém pružinových vreciek 9 cm
  6. Bezpečnostný systém pohyblivosti
  7. Drevený rám zo švédskej borovice z ekologických porastov

Výška vrátane komfortného poťahu: 50 cm
Odporúčaná výška nôh: 13 cm

Saltö - ilustrácia

Veľkosti

Šírka (cm)Dĺžka (cm)
90200/210
105200/210
120200/210
Posteľ Saltö Posteľ Saltö Pečať ochrany životného prostredia